Külli Lokko

Külli Lokko

peadirigent

Külli on E STuudio kooridega töötanud alates 1989. aastast. Tema koorid on võitnud hulgaliselt auhindu mainekatel konkurssidel.

E STuudio noortekoori peadirigent Külli Lokko alustas E STuudio kooridega tööd 1989.aastal ning tema poolt loodud E STuudio kontsertkoori, kammerkoori, tütarlastekoori, lastekoori ning noortekooriga on esinetud rohkelt nii Eestis kui maailma erinevais paigus. 

Külli Lokko on alates 2009. aastast dirigeerinud erinevate kooridega 39 rahvusvahelise koorikonkursi võistluskategooriat, kus enamik tulemusi on mahtunud esimese kolme hulka. Märkimisväärsemaks sündmuseks on olnud Külli dirigenditöös E STuudio noortekoori juhatamine New Yorgis, Carnegie Hallis 2015. aastal ning parima dirigendi eripreemiad Seghizzi 2016 koorikonkursil ning Floriège Vocal de Tours 2019. 
2010. aastast töötab Külli Lokko käe all Elleri tütarlastekoor, kes on edukalt esindanud Eestit 2013. aastal Maltal ning 2015.aastal Hispaanias. 2017. aasta oktoobris võitis Elleri tütarlastekoor Põhja-Iirimaal toimunud Derry koorikonkursil peaauhinna ning eripreemia vanamuusika esituse eest. 2018.aastal võitis Elleri tütarlastekoor Eesti Kammerkooride Festivali Grand Prix. 2019. aastal osales koor rahvusvahelisel Missoula koorifestivalil USAS Montana osariigis. 

Külli Lokko on olnud mitmete maakondlike laulupidude erinevate kooriliikide juht. Külli juhib MTÜ E STuudio Noortekoori tegevust ning on olnud tegev kõikide E STuudio kooride ja Elleri kooristuudio välisreiside peakorraldajana, mida on alates 1997. aastast olnud kokku 40. Külli Lokko nimetati Eesti Kooriühingu poolt aasta dirigendiks 2015 ning aasta korraldajaks 2018.
2018. aasta septembris avati Külli Lokko eestvõttel ja korraldusel Tartus E STuudio koori- ja tantsukool, kus laulab ja tantsib pea 120 last ja noort ning kus töötab ka E STuudio noortekoor.

Kristi Jagodin

Kristi Jagodin

dirigent

Kristi töötab 2023 aasta sügisest E STuudio kammerkoori juures koormestri, abidirigendi ja hääleseadjana.

Kristi Jagodin on lõpetanud 2013. aastal Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kooridirigeerimise eriala magistrikraadiga Cum Laude professor Tõnu Kaljuste klassis. Lisaks on ta end täiendanud orkestridirigeerimises Jüri Alperteni juhendamisel.
2000–2003 oli Kristi vahetusüliõpilaseks Göteborgi muusikaakadeemias Artisten, kus täiendas end Gunnar Erikssoni ja Jan Yngwe juures ning õppis rootsi keelt Göteborgi ülikoolis. 
Ta on laulnud professionaalse koorilauljana mitmetes projektikoorides nii Eestis kui väljaspool kodumaad. Kooridirigendina on Kristi Jagodin tegutsenud juba ligi 25 aastat. Aastatel 2014–2020 töötas ta Londonis, dirigeerides erinevaid koore ning lauldes Londoni Sümfooniakooris (London Symphony Chorus; muusikajuht Sir Simon Rattle’i ja koormeister Simon Halsey).
Kristi Jagodin töötab alates 2021. aastast Vanemuise ooperikoori koormeistrina ning 2022. aasta suvest kammerkoor Voces Tallinn dirigendina. 2023. aasta sügisest töötab Kristi E STuudio kammerkoori juures koormeistri, abidirigendi ja hääleseadjana.