26. detsembril toimub Põlvas E STuudio traditsiooniline aastalõpukontsert, mis sel korral on pühendatud Eesti Vabariigi 100. sünnipäevale. Kontserdi esimeses osas kannab E STuudio noortekoor koos Põlva ja Tallinna rahvatantsijatega ette muusikalise lavastuse100-aastasest armastusest. Tuginedes Eesti ajaloole jutustakse läbi muusika noorte armastajate lugu.

Tänu menukaks osutunud Eurovindi kontsertidele pakub E STuudio ka sel aastal võimalust publikul kontserdil kaasa lüüa. Kontserdi teises osas, mis kannab pealkirja “E STuudio otsib retrovinti” tuleb noortekoorile appi E STuudio lastekoor ja ühiselt kantakse ette aegumatuid hitte nõukogude ajast. Kõik lood tulevad ettekandele loomulikult eesti keeles. Kontserdi lõpus on publikul taas võimalik hääletada ning seeläbi välja valida oma lemmiklaul.

Kell 14 ja kell 18 toimuvatele kontsertidele saab pileteid osta Piletilevist. Kel Põlva kontsertidele piletit enam saada ei õnnestu, siis 11. veebruaril on võimalik tulla meid kuulama Tartusse Vanemuise kontserdisaali.

Categories: Uudis