Filmimuusika – spetsiaalselt filmi jaoks kirjutatud (või filmis kasutatav) muusika, mille eesmärk on vaatajat emotsionaalselt suunata ja pingestada. Just neid emotsioone kutsumegi teid meie 18. aprillil toimuval kontserdil taasavastama! ?

Esinevad Nõmme Muusikakooli Sümfooniaorkester, E STuudio kammerkoor, kammerkoor Helü ning solistid. Dirigeerib Riivo Jõgi. 

?Kõlavad unustamatud meloodiad nii Eestis kui ka välismaal vändatud linateostest, alates heroilisest “Gladiaatorist” lõpetades kelmika “Nukitsamehega”. Löö tantsu Kariibi mere piraatidega, unele “Sõrmuste Isanda” viiside saatel ja küsi ühes Lõvikuningaga, kas õhus on armastust. Kontserdil leidub midagi nii suurte kui ka väikeste filmisõprade maitsele – lauldakse näiteks Frozeni Elsa tunnuspala ja esitatakse Supilinna Salaseltsi meloodiad, kuid meelest ei ole läinud ka vanad ja kobedad, kes saavad heldinult tõdeda, et mehed ei nuta! 

?Piletid on müügil Piletilevis ja Piletimaailmas hinnaga 20€ (tavapilet) ja 15€ (õpilased, üliõpilased ja pensionärid) ?
Piletilevi: https://www.piletilevi.ee/…/me-oleme-vabad-kontsert…/
Piletimaailm: https://www.piletimaailm.com/…/117614-me-oleme-vabad…

Unusta argine hallus ja tule meiega suurepärast filmimuusikat nautima! ??