Traditsiooniline Põlva Kultuuri- ja Huvikeskuse aastalõpupidu ja E STuudio aastalõpukontsert on sedakorda ühiselt korraldatav suurejooneline ball, mis toimub kultuurikeskuse erinevates saalides läbi kolme korruse üle südaöö. Muusika- ja elamustepalli lööbi veerema kontsertsaalis ballijuht Kalle Sepp, kes juhatab sisse E STuudio 30. aastalõpukontserdi “Igaviku tuules”, kus Tiit Kikas ja E STuudio Noortekoortoovad publiku ette kontsertprogrammi koos uhke lasershowga.

Edasi veereb pall tantsusaali, kus 80.-90.ndate surematuid hitte tuletavad meelde Madis Arro ja ansambel Reminders. Erilise värvi saab üks pall aga siis, kui täies koosseisus astub lavale ansambel Mahavok. Kultuurikeskuse kohvikus rõõmustavad külalisi Kadi Vija TRIO ja E STuudio säravad solistid.

Lisaks veel ühe õhtu restoran, baarid, heli- ja valgusinstallatsioonid, fotonurk, südaööl ilutulestik, DUO Kadri Lepasson ja Ott Kaasik ning tantsuklubi MAARJA tantsijad.

Ballipilet 20€ (kuni 30. november) / 25€ (al 1. detsember) / 30€ (sündmuse päeval) müügil Piletilevis, Põlva Vallavalitsuse kassas, enne üritust kohapeal.

Uksed peole avatakse kell 19:30

Lisainfo: Facebooki üritus või Põlva Kultuurikeskuse koduleht. 

Kohtumiseni suurejoonelisel ballil!

Categories: Uudis